Reformáció 500!

címmel a Haypál Alapítvány 3 napos  (hétvégi)  erdélyi, buszos kirándulást szervez, szeptember 15-17 között.

Tervezett útvonal: Bp-Nagyvárad-Kolozsvár-Torda(sóbánya)-Marosvásárhely-Kolozsvár-Bp.

2.nap fakultatív kirándulás: Szováta-Korond-Farkaslaka-Székelyudvarhely-Csíkszereda(Csíksomlyó) vissza: Segesvár-Mvhely

Utazás: bérelt 45 személyes busszal, melynek költségeit a Haypál Alapítvány fedezi.

Így a részvételi díj  gyülekezeti tagoknak:

10.000,- Ft/fő ( 2 éjszaka szállás+ 2 reggeli )

Elhelyezés: Marosvásárhely HOTEL EVEREST  www.hoteleverest.ro

Meleg vacsora rendelhető 8 €/fő /nap  áron.

3.nap:  a gyülekezetünk által hosszú évek óta támogatott- Emmaus gyermekotthon lakóival  és lelkipásztor vezetőikkel  közös istentiszteleten veszünk részt Kissármáson, Molnár Károly lp. gyülekezetével  együtt  ünnepeljük a Reformáció 500. évfordulóját.

Az utazás költségeit az alapítvány vállalja, a szálláshoz  fenti hozzájárulást kérjük. Egyéb költségeket egyénileg fedezi mindenki.

Jelentkezni  a gyülekezeti honlapon lehet, ill. papír alapon az irodában.

Minden új információt itt közzéteszünk.