A  Haypál Alapítvány  kellő számú (min.30 fő) jelentkezésével  ismét 3 napos  (hétvégi) erdélyi, buszos kirándulást szervez, szeptember 21-23 között.

Jelentkezési határidő:  2018.május 31.

Szállásunk a marosvásárhelyi Hotel Everest marad, ha május végéig lefoglaljuk a helyeket. Így későbbi jelentkezést csak lemondás esetén tudunk elfogadni.

Tervezett útvonal: Bp- Arad-Temesvár-Marosvásárhely- 2.nap kirándulás a környéken-vissza: Marosvásárhely-Kolozsvár-Bp.

A  gyülekezetünk által hosszú évek óta támogatott marosvásárhelyi gyermekotthon  meglátogatása mellett felfedezzük Erdély további szépségeit a környéken

Az utazás költségeit az alapítvány vállalja, így a részvételi díj  változatlanul 10.000,- Ft. (szállás + reggeli)  Étkezési és egyéb költségeket egyénileg fedezi mindenki.

Jelentkezni  a gyülekezeti honlapon lehet, ill. papír alapon, akiknek nincs internetes kapcsolatuk. Határidő: 2018.május 31. Későbbi jelentkezőknek a szállást  csak lemondás esetén tudjuk biztosítani.

A részleteket a csoport megszervezése után közzé tesszük.